Tyyne Kettunen-Elävänä Mikkelissä! -komedia, Johanna Keinänen

”Etteenpäin se on tämäkii sano mummo kun nokilleen kuatu!”
Kettusen Tyynen elämänkatsomusta leimaavat loputon myönteisyys, pohjaton uteliaisuus ja sote-asioiden hellittämätön harrastuneisuus. Tämän hyperaktiivisen eläkeläisen ja terveyspalvelujen suurkuluttajan huomiot sotesta ja elämästä alkoivat levitä myös sosiaalisessa mediassa 2018 saavuttaen suurta suosiota ja innostusta.
Tyyne Kettunen -Elävänä Mikkelissä!
Teatteriravintola ILOssa la 26.4. 2025 klo 13, Pelkkä esitys

LIPUT: 35/32€
Lippujen hinnat sisältävät palvelumaksun.
Liput / varaukset ILOn toimistosta ke-pe klo 11-17, p. 045-174 88 84, ilo@teatteriravintolailo.fi TAI kätevästi suoraan netistä www.teatteriravintolailo.fi TAI tuntia ennen ovelta.
Tuotanto: © Tahtiteatteri

ESITYKSET

huhtikuu la 26.4. klo: 13:00 Pelkkä esitys

Liput ILOn toimistosta:

Liput ILOn toimistosta: 35/32€.

Toivomme, että lunastat lippusi tapahtumaa edeltävällä viikolla Ostaessasi liput nettikaupasta, hintoihin lisätään palvelumaksu.

HUOM! Meillä käyvät maksuvälineinä myös Smartum, ePassi ja Edenred.

cancel

    Kiitos, että kävit meillä!

    Haluaisimme kuulla palautteesi, jotta osaamme tarjota entistäkin upeampia elämyksiä tulevaisuudessa.

    Yhteystiedot

    Palaute