Italialainen ilta, Oma Mikkeli-orkesteri
ILOssa vietetään keväällä 2025 teemailtoja.
Ensimmäistä, Italialaista iltaa vietetään Oma Mikkeli-orkesterin ja sen upeiden solistien Eveliina ja Josefiina Toivasen, Kari Kannon ja Tuukka Lehtosen seurassa.
Illan aikana kuullaan tuttuja sävelmiä niin iskelmän kuin klassisenkin musiikkigenren puolelta laulettuna ja instrumentaaliversioina.
Tarjolla myös Italia-teeman mukainen herkullinen kolmen ruokalajin illallinen – viinejä unohtamatta.
Italialainen ilta, Oma Mikkeli-orkesteri la 8.2.2025 klo 18
Ovet klo 17
Ruokailu klo 18
Showtime klo 20
LIPUT:
Show&dinner 65€
Pelkkä esitys 20€
Lippujen hinnat sisältävät palvelumaksun.
Liput / varaukset ILOn toimistosta ke-pe klo 11-17, p. 045-174 88 84, ilo@teatteriravintolailo.fi TAI kätevästi suoraan netistä www.teatteriravintolailo.fi TAI tuntia ennen ovelta.
Menu julkaistaan myöhemmin.
ESITYKSET
helmikuu
la 8.2. klo: 18:00
Show & Dinner
Liput ILOn toimistosta:
Liput ILOn toimistosta: Show & Dinner 65€. Pelkkä esitys 20€.
Toivomme, että lunastat lippusi tapahtumaa edeltävällä viikolla Ostaessasi liput nettikaupasta, hintoihin lisätään palvelumaksu.
HUOM! Meillä käyvät maksuvälineinä myös Smartum, ePassi ja Edenred.